Mobirise

Agora Bilişim İletişim ve Web Tasarım Hizmetleri

HAKKIMIZDA

1988 yılında bilgisayar programcılığı ile faaliyete başlayan firmamız son 15 yıldır web site tasarım hizmetleri ile binlerce müşteriye kaliteli hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Özellikle uyguladığımız fiyat/performans politikamız ile yıllarca tercih edilme nedenimiz olmuştur. Profesyonel ekibimiz ile en kaliteli web sitelerini en ekonomik fiyata, üstelik ortalama 4 gün gibi kısa sürede sunmamız bizi rakiplerimizden ayıran en önemli faktördür.

Başarımızın en önemli sebebi, ister küçük bir işletme olsun, isterse büyük bir firma, ayırt etmeksizin tüm müşterilerimize aynı hizmeti sağlamamız bize referans olarak çok büyük katkı sağlamıştır.

YORUMLAR

Müşterilerimizin satış sonrası gelen yorumlar...

Aksav Siber Güvenlik Akademi Vakfı

2018 yılında Siber Güvenlik Uzmanları yetiştirilmesi için kurulan (Havelsan, T.C. Savunma Sanayii Müş. , Alaaddin Keykubat Üniversitesi ile kurulan Aksav Vakfı için) Agora Bilişim'e hazırlattığımız web sitemiz gerek güvenlik gerek kullanım açısından istediğimiz tüm özelliklere sahiptir. Bu web sitesi 2. projemizdir, ilk olarak 2013 yılında Engelsiz Perspektif Engellilere Yardım Derneğine hazırlattığımız web sitesi ve satış sonrası özveri ile destekleri bizi çok etkilemiştir, teşekkür ederiz.

Çiftçi Arıcılık

Samsun Vezirköprü' de Arı ve arı ürünleri satışı yapmaktaydım. 2008 yılında web sitesi yaptırmaya karar verdiğimde çok araştırma yaptım ve Agora Bilişim bana gerek yaptığı işler gerekse telefonda güven verici ses tonundan olsa gerek ilk web sitemi yaptırdım. Şu anda aktif olarak E-Ticaret sitem ve kurumsal web sitem ile Türkiye' nin her yerine satış yapıyorum. İşlerimin büyümesine çok katkısı oldu.
Emeklerinden ve yıllarca verdiği destekten dolayı çok teşekkür ediyorum.

Zeynep Moda

Ali Bey ile ilk görüşmemiz çok olumlu geçti. Buna istinaden sitemi yaptırmaya karar verdim. Ali Bey in verdiği pozitif enerji insana güven duygusu kazandırıyor.

Kendisi ve ekibi gerçekten işimize yarar güzel bir iş çıkardı. Ali Bey'e ve ekibine teşekkür ederiz ellerine emeklerine sağlık.

Deniz Yapı Mühendislik

Bunu abartısız söylüyorum ben bu site sayesinde 2 üniversite 2 de lise toplam 4 çocuk okutuyorum ve evimin geçimini siteden yapıyorum. Benim işim siteyle. Şunu da eklemek istiyorum ben Ali beyi yolda görsem tanımam oda beni tanımaz ama yaptığı siteyi de hiç bir web tasarımcı yapamaz. Bunu ben reklam olsun diye söylemiyorum benim ekmeğim para kazanmama öncü olan kişi Ali beydir saygılar 

E-Bülten Aboneliği

İndirim ve fırsatlardan anında haberdar olun