how to create your own site for free

YORUMLAR

Müşterilerimizden satış sonrası gelen yorumlar...

Aksav Siber Güvenlik Akademi Vakfı

2018 yılında Siber Güvenlik Uzmanları yetiştirilmesi için kurulan (Havelsan, T.C. Savunma Sanayii Müş. , Alaaddin Keykubat Üniversitesi ile kurulan Aksav Vakfı için) Agora Bilişim'e hazırlattığımız web sitemiz gerek güvenlik gerek kullanım açısından istediğimiz tüm özelliklere sahiptir. Bu web sitesi 2. projemizdir, ilk olarak 2013 yılında Engelsiz Perspektif Engellilere Yardım Derneğine hazırlattığımız web sitesi ve satış sonrası özveri ile destekleri bizi çok etkilemiştir, teşekkür ederiz.

Çiftçi Arıcılık

Samsun Vezirköprü' de Arı ve arı ürünleri satışı yapmaktaydım. 2008 yılında web sitesi yaptırmaya karar verdiğimde çok araştırma yaptım ve Agora Bilişim bana gerek yaptığı işler gerekse telefonda güven verici ses tonundan olsa gerek ilk web sitemi yaptırdım. Şu anda aktif olarak E-Ticaret sitem ve kurumsal web sitem ile Türkiye' nin her yerine satış yapıyorum. İşlerimin büyümesine çok katkısı oldu.
Emeklerinden ve yıllarca verdiği destekten dolayı çok teşekkür ediyorum.

Zeynep Moda

Ali Bey ile ilk görüşmemiz çok olumlu geçti. Buna istinaden sitemi yaptırmaya karar verdim. Ali Bey in verdiği pozitif enerji insana güven duygusu kazandırıyor.

Kendisi ve ekibi gerçekten işimize yarar güzel bir iş çıkardı. Ali Bey'e ve ekibine teşekkür ederiz ellerine emeklerine sağlık.

Deniz Yapı Mühendislik

Bunu abartısız söylüyorum ben bu site sayesinde 2 üniversite 2 de lise toplam 4 çocuk okutuyorum ve evimin geçimini siteden yapıyorum. Benim işim siteyle. Şunu da eklemek istiyorum ben Ali beyi yolda görsem tanımam oda beni tanımaz ama yaptığı siteyi de hiç bir web tasarımcı yapamaz. Bunu ben reklam olsun diye söylemiyorum benim ekmeğim para kazanmama öncü olan kişi Ali beydir saygılar 

Massage Home

Almanya'daki firmalardan bana gina geldi. Destek taleb ettigimde yada sorun ciktiginda ortada yardimci olacak kimse yok ve Telefon basinda sinir krizleri...Türkiye.den bir Firma arayisina girdim ,Ali beyle ilk Telefon görüsmemizde ikna oldum ve almanyada olmama ragmen en ufak bir sikayet ce dilekle aninda yardimci oluyorlar.

Serhat Yabancı

Psikoloji ve Evlilik Terapisti olarak ALi Bey den site ve destek aldım.

Gerçekten saniyesinde yardım ediyor. Anında, günün her saatinde yardımını esirgemiyor.

Kesinlikle öneririm. Teşekkür ederim Ali Bey 'e

Okan Şentürk

Gösterilen ilgi ve alaka gerçekten kayda değer nitelikte. gerek site yapım aşamasında gerek site yapıldıktan 1 sene sonra bile aynı hizmeti almak memnuniyet verici

gerçekten istenilen şekilde çalışma yapıldı.

Elinize sağlık ilginiz için teşekkürler

Vermiş olduğunuz hizmetten dolayı memnunum sizin konulara duyarlı davranmanız işinize olan saygınız ve ricaları anında cevap vermeniz beni oldukça memnun etmekte ve bu arada web sitesi yaptırmak isteyen arkadaşlarıma veya 3 cü şahıslara güvenle sizin telefonlarınızı rahatlıkla verebilirim kolay gelsin

lsmfilo

Çok güzel ve verimli bir çalışma oldu. site yapımında bulunan herkesin eline emeğine sağlık.

Logo ve site tasarımı olarak tam istediğim gibi oldu. Gerçekten Agora Bilişim ve ekibi iyi bir iş çıkardılar.

Öncelikle Ali bey ve ekibine çok teşekkürler, yapmış oldukları site ve SEO çalışmasıyla aylardır 1 numarayız ve işlerimize inanılmaz katkısı oldu, çevreme çok rahatça öneriyorum. Hızlı kaliteli ve anlayışlı oluşum için sizleri tebrik ederim

internet pazarlama konusunda bir hayli tecrübeli biri olarak şunu söyleyebilirim ki çok başarılı bir işbirliğimiz var ve 2 senedir tüm site çalışmalarında çok iyi işler çıkardınız. Çok teşekkür ederim.

eksekspresskurye

İlk kurye sitemi 2012 yılında Agora Bilişime yaptırdım. İşlerime o kadar fazla katkısı oldu ki her yıl yenileme yaptırdım. Hatta bu yıl (10.12.2018) Premium Paket satın aldım, hazırlanıyor. Herkese tavsiye ederim.

E-Bülten Aboneliği

İndirim ve fırsatlardan anında haberdar olun