Agora Bilişim İletişim ve Web Tasarım Hizmetleri
 
 
 
 
 
 
 
Destek Hattı 08:00 - 19:00 0532 498 9031
 0216 443 0701
 
 
 
 
HİZMETLERİMİZ
 
 
 
 

Web Site Çeşitlerimiz
1. Genel Kullanım Amaçlı Web Tasarımları

Bu tür web sitesi neredeyse her kesime hitap eden web site modelidir. İster Ticari amaçlı, ister bireysel olarak tanıtım amaçlı olsun bu siteler kullanılmaktadır. Kişilerin isteği tarzda tasarımı yapıldığından mülkiyeti de müşteriye verilir ve herhangi bir yıllık ödemesi yoktur. (*)
 
Genellikle yeni bir iş açanlar, iş yeri olup da internet siteleri üzerinden tanıtım yapıp satışlarını artırmak isteyen, imalatçılar, dekorasyoncular, inşaatçılar, mimarlar, psikologlar, sağlık hizmeti verenler, zemin kaplamacılar, ressamlar, kuryeler, yazarlar, yaptıkları ürünleri satmayı düşünen ev hanımları, produksiyon firmaları gibi yüzlerce meslek grubu ve kişileri sıralayabiliriz.
 
 
 
 
2. E-Ticaret Siteleri
 
İnternet üzerinden havale, kapıda ödeme ile yarı profesyonel satış sitesi yanında kredi kartı ile satış yapılabilen profesyonel e-ticaret sitelerinden oluşur. Bu sitelere fotoğraf, açıklama, fiyat, indirim gibi özellikler sanki bir form doldurur derecesinde basit kullanımı sayesinde, destek dahi gerektirmeden satış yapılmasını sağlar. Genellikle yanlış bilinen bir konu 'E-ticaret sitesi için Ticari olmam mı gerekir?' şeklinde sürekli sorular almaktayız. Yanlış bilinen bu durumun aksine isteyen 18 yaş üstü her kes e-ticaret sitesi sahibi olabilir. Sadece kredi kartı ile satış yapmak isterse en azından basit usul vergiye veya şahıs şirket olmak zorundadır (kredi kartı ile satış yapılması için vergi levhası fotokopisine ihtiyaç vardır)
 
E-ticaret siteleri, arka planda stok kontrolü, sepete ekle-çıkart, otomatik indirim hesaplama, hediye çeki ekleme, kampanya oluşturma, tekstil ürünlerinde beden büyüklüğüne göre fiyat ekleme gibi yüzlerce özelliklerden oluşmaktadır.
 
Örnek E-ticaret Sitelerinden (referanslarımızdan) örnekler
 
 
3. Emlak Siteleri
 
Bu web site grubu adından da anlaşılacağı gibi, emlak sitesi özelliği ile kolaylıkla, ev, arsa, devre mülk benzeri gayrimenkullerin, satılması, kiralanması veya devredilmesi için hazırlanmış web siteleridir. Herhangi bir emlak ürünü örneğin satılık villa eklendiğinde, villanın konumu Google Maps üzerinde işaretlenebilmekte ve emlak türüne göre farklı simgelerle gösterilmektedir.
 
Örnek Emlak sitelerden www.kumlucaemlakcim.com
 
 
Kesinlikle Hazırlamadığımız Siteler ise; Oyun siteleri, Bahis siteleri, Video paylaşım siteleri, Toplum ve Ahlaka aykırı siteler, Kişilere yönelik hakaret içeren... vb. siteler.
 
 
 
 

 
 
  
 
 
 
 
 
 

İÇERİKLER:

KURUMSAL:
 
İLETİŞİM:

Alan Adı Tescil Yetkisi
 
Güvenli Ödeme sistemi
 
SSL Sertifikalı
 
 
Sabit Tel
(0216) 443 07 01
 
 
 
Gsm No
532 498 90 31
 
 
 
email
info@agorabilisim.net
 
Alan Adı Kontrol
 
Yorumlar
 
Adres
Adres bilgisi için tıklayınız
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2005-2018 Agora Bilişim İletişim & Web Tasarım Hizmetleri