Agora Bilişim İletişim ve Web Tasarım Hizmetleri
 
 
 
 
 
 
 
Destek Hattı 08:00 - 19:00 0532 498 9031
 0216 443 0701
 
 
 
 
HİZMETLERİMİZ
 
 
 
 
 
 

 

Web Site Özellikleri ?
 
Web Sitelerimiz her ne kadar teknik kelimeler kullanmadan anlatmaya çalışsak da, gelen yoğun sorulardan dolayı az da olsa kullanmamız gerekecektir.
  • Web Sitelerimiz tasarlanırken tek bir kodlama yöntemi ile yapılmamaktadır. Bunlardan ilki 2014-2015 yıllarında en çok tercih edilen HTML5 dili kullanıldığından sayfalarda %30 daha hızlı açılma, tüm tarayıcılarla uyum içerisinde çalışan ve tablet/cep ile de görüntü kaybı yaşanmamasını sağlamış oluyoruz.
  • Php tabanlı müşteri yönetim paneli sayesinde dileyen müşterilerimiz Web Sitelerinde istediği güncellemeleri yapabilmektedir.
  • En son Web Site standartlarından Css3 Menü ve Sliderler ile en modern görüntü ve fonksiyonel dizayn ile etkileyici sayfalar oluşturulmaktadır.
  • Her tasarlanan web sitelerinde mutlaka seo modülleri eklentisi ile Seo Optimizasyon Elemanlarına binlerce TL ödemeden tüm arama motorlarında, başta Google'da arayan müşteriler kolaylıkla sizlere ulaşabilir.
  • Web Siteleri tamamen sizlerin isteğiniz doğrultusunda oluşturulmaktadır ve hazır şablon asla kullanılmamaktadır. İster bireysel bir müşteri isterse büyük bir Firma Web Sitesi olsun, aynı kalite ve aynı standartlar uygulanmaktadır. Bunu 'Yorumlar' sayfasından da okuyabileceğiniz gibi müşterilerimiz çok çeşitli meslek gruplarından olmalarına rağmen, hizmet ve müşteri memnuniyet seviyesi hep en üst seviyede tutulmuştur.
Yüzlerce eklenti ve özellikler hakkında Müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.
 
Web Siteleri temel olarak 4 gruba ayrılmaktadır, bunları detaylı olarak 'Web Site Çeşitlerimiz' sayfasından da inceleyebilirsiniz.
  1. Web Site Tasarımı (Bireysel kişilere veya Ticari kuruluşlara hazırlanan web siteleri)
  2. E-ticaret siteleri (Genellikle çok çeşitli ürün satışları için kullanılan, 'sepete ekle', 'kredi kartı ile satın al' , 'kargo tercihi' vb. özelliklerde satış siteleri)
  3. Emlak Siteleri (Gayrimenkul satışı, kiralanması, devri vb. emlak işlerinin yapıldığı siteler)
  4. Sosyal Paylaşım Siteleri (Yazı, fotoğraf ve müzik paylaşım siteleri.)
 

 
 Tüm tarayıcılarla sorunsuz olarak çalışır. Bu kurala genellikle dikkat edilmediğinden, birçok site diğer tarayıcılarda görünmemektedir.
Web Tasarım Hizmetleri
Oluşturduğumuz siteler tüm tarayıcılarla %100 uyumludur.
Google Crome, İnternet Explorer, Mozilla FireFox, Safari.
Dünya genelinde şu anda %48 Crome, %36 Internet Explorer kullanılmaktadır.
 

 
 Tüm cihazlarla uyumluluk ve Hız. Ekran boyutu ne olursa olsun, tüm cihazlarda siteniz otomatik uyumlu boyutta görünür (Responsive web sitesi). Günümüzde sadece bilgisayardan internete girilmemekte, dizüstü, tablet, cep telefonları ve televizyonlar kullanılmaktadır. Sayfa açılış hızı ise çok önemlidir. Hiçbir ziyaretçi uzun süre beklemez...
 

 
 Etkili Seo Çalışması. Seo çalışması artık Title, Meta tag bölümlerine anahtar kelime eklemekle bir sonuca ulaşılamıyor. Milyonlarca site zaten bunu yapmış ve yapmaya da devam ediyorlar. Bunun artık bir etkisi yok. Gelişmelere uyum sağlayan sistem ile arama motorlarının diline uygun yeni nesil web sitesi oluşturulmalıdır.
Seo kurallarına uyumlu içerik, modern bir tasarım olmadan sadece resim ve yazılardan oluşmuş bir web sitesi arka sayfalarda kaybolurlar. Bu başarı HTML5 + PHP Web Tabanı + CSS3 ve Seo Modülleri gerektirir.
 

 
 Müşteri Desteği: Web Sitesi yaptırılacak Firma en az 6-7 yıllık geçmişi bulunan Ticari Kuruluş olmalıdır. Web sitenizle ilgili bir sorunla karşılaştığınızda destek alamazsanız siteniz işinize yaramayacaktır. Müşterilerimizin %10'u önceden bu tip problemlerden dolayı mağdur olmuşlar ve profesyonel web tasarım firması aramalarından sonra bizlere ulaşmışlardır. Sizlere Alan adı için farklı, Hosting için farklı firmalardan tescil işlemi yaptırmadan, tek kullanıcı adı ve şifrenizle tüm hesaplarınızı kontrol edebileceğiniz şekilde ve Resmi Alan Adı Tescil Yetkimiz ile hesabınızı en geç yarım saat içerisinde aktif hale getirmekteyiz. Yani Web Tasarım için uzman ekipten oluşan Firmamız hem servis sağlayıcı hem de Alan adı işlemlerinizi tek çatı altında yaparak müşterilerimize neredeyse hiç bir işlem bırakmıyoruz.
 

 

 
 
  
 
 
 
 
 
 

İÇERİKLER:

KURUMSAL:
 
İLETİŞİM:

Alan Adı Tescil Yetkisi
 
Güvenli Ödeme sistemi
 
SSL Sertifikalı
 
 
Sabit Tel
(0216) 443 07 01
 
 
 
Gsm No
532 498 90 31
 
 
 
email
info@agorabilisim.net
 
Alan Adı Kontrol
 
Yorumlar
 
Adres
Adres bilgisi için tıklayınız
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2005-2018 Agora Bilişim İletişim & Web Tasarım Hizmetleri