best website templates

Önemli Açıklamalar

Güncelleme tarihi: 22.02.2020 Saat: 15.53

* Mobil Uyumludur.
Cep telefonları, tablet, aklılı tv, bilgisayar vb. internet tarayıcısı olan cihazlarla uyumlu olarak çalışır.

** Alan Adı Hosting Hediye
Alan adı (domain) ve sunucu hizmetleri (hosting) ilk yıl kampanya kapsamında ise firmamız tarafından ödenir. Bir yıl sonra alan adının ve sunucu hizmetinin süresini uzatmanız gerekir. Dilediğiniz an alan adınızı ve sitenizi istediğiniz firmaya taşımakta özgürsünüz. Bazı firmalardaki sunuculada sitenizin performansı için yeterli olmayabilir hatta sitenizde bazı bölümler çalışmayabilir. Taşımadan önce mutlaka sunucu özelliklerine dikkat ediniz.

*** Profesyonel email hesabı hediye
Özellikle firma yazışmalarında hotmail, gmail veya yandexmail gibi ücretsiz alınan hizmetler, kurumsallık yapı için prestij kaybına neden olabilir. Bu durumu engellemenin en basit yolu ise sitenizin adı ile aynı uzantıyı taşıyan email hesabı oluşturulmasından geçer. Örneğin sirketadiniz@gmail.com veya sirketadiniz@hotmail.com yerine info@sirketadiniz.com - muhasebe@siteadiniz.com şeklinde hesap oluşturulur. Yine dilerseniz yıllarca kullandığınız gmail, hotmail vb. hesabınıza yönlendirme yapabiliriz.

**** SSL Sertifikası
SSL Sertifikası önceleri, banka ve e-ticaret vb. sitelerde zorunlu iken Google ile başlatılan tüm sitelere SSL Sertifika zorunluluğu getirilmiştir. SSL eklenen bir site "Bağlantı Güvenli" olarak işaretlenirken SSL eklenmemiş bir site "Güvenli değil" olarak karşı taraf uyarılmakta ve arama sonuçlarında olumsuz etkilenmektedir. Anlaşmalı olduğumuz firmalarda SSL fiyatları aşağıda belirtilmiştir.

***** 200 TL değerinde logo tasarımı
Firma veya şahıslar istedikleri takdirde varsa mevcut logolarını daha profesyonel şekilde ücretsiz olarak geliştirebiliriz veya sıfırdan birkaç örnek hazırlayıp kendilerine e-posta ile göndererek seçimlerinde yardımcı oluruz. Piyasada sadece logo tasarım ücreti 200 TL - 1000 TL arasında olduğundan gönderdiğimiz örnekler üzerinde seçim yapılamaması durumunda mesuliyet kabul etmeyiz. Amacımız logosu olmayan müşterilerimize ücretsiz olarak birkaç örnek sunmaktır.

^^ Yönetim Paneli
Yönetim paneli sadece Pro Paket ve Premium Paketlerde bulunur.

Müşterilerimize en uygun şartlarda domain+hosting+ssl fiyatları sunmak için anlaşmalı firmalardan indirimli olarak satın alıp kullanmanızı sağlıyoruz.

Paket fiyatları ortalama fiyatı yansıtmaktadır. Kapsam ve niteliklerine göre farklılık oluşabilir, bu nedenle ödeme yapılmadan önce site ile ilgili tüm detaylar konuşulduktan sonra tam fiyat belirlenir.

Fiyatlara %18 KDV dahil değildir ve havale/eft ile ödeme yönteminde geçerlidir. Kredi kartı ile ödemelerde indirim geçerli değildir. Web siteniz hazırlanıp sizlere teslim edilir. Web siteniz Firmamızca kullanılan sunucularda ücretsiz olarak kayıt edilir. Anlaşmalı firmalarda kullandığımız sunuculardaki yıllık hosting ücreti ödendiği sürece siteniz aktif olarak çalışacaktır. Standart Paketteki Sitenizi farklı firma sunucusuna taşıma hakkına sahipsiniz, taşıma sonrası oluşabilecek uyumsuzluklardan sorumlu değiliz.

**Hediye* İlave 1 yıl Hosting ve SSL Sertifikası
Her web sitesinde domain adı yoksa 1 adet com uzantılı domain, 1 yıllık hosting ve 1 yıllık SSL Güvenlik Sertifikası tarafımızdan karşılanır. Bir yıl sonunda bu sürenin uzatılması için gereken ücret müşteri tarafından karşılanmalıdır.  Bazı müşterilerimize (referans olarak bizlere müşteri yönlendirme yapıldığında vs. ) ilave olarak 1 yılllık hosting ve 1 yıllık SSL Güvenlik Sertifika İşlem ücreti tarafımızdan karşılanarak hesaplarına eklenir.

13.12.2018 - 31.03.2020 Güncel Fiyat tablomuz

Fiyatlara %18 KDV dahil değildir.

Ürün/Hizmet Adı AçıklamaStandart ÜcretVIP
Alan Adı (Domain).com65-75 TL-
HostingStandart80 TL189 TL
SSLStandart50 TL150 TL
Web Site PaketleriTasarım + Domain + Hosting399 - 1400 TLmin 1400 TL

E-Bülten Aboneliği

İndirim ve fırsatlardan anında haberdar olun